• Nemoj propustiti priliku!

Trosoban apartman u centru Splita (prodaja)

Cijena
400.000 €
Šifra oglasa: 46472742
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    80,00 m²
  • Broj soba
    3-sobni

Osnovne informacije

Lokacija
Splitsko-dalmatinska, Split, Varoš
Tip stana
U stambenoj zgradi
Broj etaža
Jednoetažni
Broj soba
3-sobni
Ukupni broj katova
1
Stambena površina
80,00 m²
Šifra objekta
2030/64

Opis oglasa

Trosoban komforan apartman, položen na četvrtom katu manje stambene zgrade bez lifta, ukupne stambene površine 80 m2. Smješten na atraktivnoj lokaciji u centru Splita, udaljen 5 min hoda od splitske rive I centra grada.
Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje/blagovaone, dnevnog boravka, tri spavaće sobe te kupaonice. Apartman se prodaje namješten, ali je potrebna adaptacija. Ima prekrasan pogled na rivu I centar grada s jedne strane, a s druge strane pogled na park šumu Marjan.
Apartman nema vlastito parkirno mjesto, međutim smješten je u mirnoj ulici, bez mnogo prometa, tako da je isto uvijek moguće pronaći.
Zbog izuzetne lokacije na samo par minuta šetnje do centra grada i splitske Rive, kao i more, dobro je rješenje stambenog pitanja, kao i za turističko iznajmljivanje.
U blizini se nalaze trgovina prehrambenim proizvodima, bankomati, restorani, trafike, plaža, javni parking, autobusne stanice, kao i svi ostali sadržaji bitni za život.


ID KOD AGENCIJE: 2030/64

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 1

Broker | Forbes GP

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Branimirova obala/Obala kneza Branimira 1, 21000 Split, Splitsko-dalmatinska, Hrvatska
Oglas objavljen
10.03.2025. u 02:28
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
1499 puta

Broker | Forbes GP

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Branimirova obala/Obala kneza Branimira 1, 21000 Split, Splitsko-dalmatinska, Hrvatska