Dvoetažni stan u Splitu, 3.415 €/m2 - Spinut (prodaja)
- Cijena
- 560.000 €
-
OglasOglašivač Kompare.hr
Zašto vidim ovaj oglas?
Šifra oglasa: 48997172
-
- Stambena površina
- 164,00 m²
-
- Broj soba
- 4-sobni
- Broj soba
- 4-sobni
- Stambena površina
- 164,00 m²
- Godina zadnje renovacije
- 2010.
- Balkon/Lođa/Terasa
- Lođa (Loggia)
- Šifra objekta
- 720
Opis oglasa
Na prodaju nudimo dvoetažni stan u Splitu, potpuno renoviran 2010. godine, na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u Spinutu i nadomak je centru grada, park šumi Marjan te svim potrebnim sadržajima.
Donja etaža sastoji se od ulaznog prostora i hodnika, kuhinje sa blagovaonicom, dnevnog boravka i wc-a. Gornja etaža sastoji se od tri spavaće sobe i velike kupaonice.
Dnevni boravak, blagovaonica i dvije spavaće sobe su klimatizirani. Podno grijanje postavljeno je u kuhinji, blagovaonici i kupaonici.
Obje etaže imaju lođe. Lođa na donjoj etaži je manja i pristupa joj se iz blagovaonice i dnevnog boravka. Lođa na gornjoj etaži je veća i pristupa joj se iz dvije spavaće sobe.
Stan ima upisanu površinu od 132 m2. Budući da je lođa na donjoj etaži ostakljena i pripojena stanu (za što postoji pravomoćno rješenje o izvedenom stanju), ukupna bruto građevinska površina nakon legalizacije iznosi 164 m2.
ID KOD AGENCIJE: 720
Sanja Jukić
Agent s licencom
Mob: 099 3335 232
E-mail: s.jukic@homefinder.hr
www.homefinder.hr