AC adapter 24V 0.2A – ispravan, univerzalni (MLF-A00062400200FE0191)
Cijena
Sigurna kupovina uz PayProtect
Osigurana dostava po cijeloj Hrvatskoj
Šifra oglasa: 50172579
Osnovne informacije
Lokacija
Koprivničko-križevačka, Kalinovac, Kalinovac
Stanje
rabljeno
Opis oglasa
AC/DC adapter model MLF-A00062400200FE0191.
Tehničke specifikacije:
• Ulaz: 100–240V AC
• Izlaz: 24V DC / 0.2A
• Snaga: cca 5W