• Nemoj propustiti priliku!

Zagreb, Črnomerec, Kuniščak, atraktivan dvosoban stan u novogradnji, 4 (prodaja)

Cijena
317.205 €
Šifra oglasa: 49951334
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    47,70 m²
  • Broj soba
    2-sobni

Osnovne informacije

Lokacija
Grad Zagreb, Črnomerec, Črnomerec
Tip stana
U stambenoj zgradi
Broj etaža
Jednoetažni
Broj soba
2-sobni
Kat
2.
Stambena površina
47,70 m²
Šifra objekta
EUROVILLA-866900

Opis oglasa

Dvosoban stan (S206) površine 44,67 m2 smješten na 2. katu.
Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice te spavaće sobe. Pripada mu loggija. Ukupna površina je 47,70 m2. Uz stan je obavezna kupnja garažnog mjesta te spremišta.
--
Na mirnoj i urbanoj lokaciji Kuniščaka razvija se suvremeni stambeni projekt novogradnje koji obuhvaća ukupno 38 funkcionalno projektiranih stanova. Završetak gradnje planiran je u proljeće 2027. godine.
Zgrada je projektirana s naglaskom na kvalitetu gradnje, trajnost materijala i visoku razinu stanovanja. Ugrađuje se aluminijska stolarija s troslojnim IZO staklima proizvođača Schüco, uključujući velike staklene stijene i visoke prozore s niskim parapetima. Rolete su na električno podizanje, s unutarnjim kamenim i vanjskim aluminijskim klupčicama. Ulaz u svaki stan osiguran je protuprovalnim vratima.
Sanitarni prostori opremljeni su keramičkim pločicama prve klase, postavljenima do stropa, uz korištenje keramike renomiranih proizvođača. Kupaonice uključuju kvalitetnu sanitarnu opremu i rješenja tuširanja ili kade (tuš kada, kada ili walk-in), ovisno o tipu stana.
Grijanje je riješeno putem vodnog podnog grijanja priključenog na toplanu preko individualnih toplinskih podstanica (ITPS), što omogućuje zasebnu regulaciju temperature grijanja i potrošne tople vode u svakom stanu. U kupaonicama su dodatno ugrađeni električni radijatori tipa “ljestve” s digitalnim termostatima.
Ventilacija sanitarnih prostorija osigurana je niskošumnim ventilatorima, dok je za kuhinje predviđen zaseban sustav odsisnih cijevi za svaku napu, izveden do pozicije štednjaka prema projektu. Klimatizacija je riješena sustavom proizvođača Daikin, s vanjskim jedinicama smještenima na krovu zgrade te unutarnjim jedinicama u svim glavnim prostorijama.
Podne obloge u stambenim prostorima izvedene su u gotovom parketu vrhunske kvalitete, u skladu s konceptom trajnosti i ugodnog boravka.Useljenje: proljeće 2027. godine.

Za ovu nekretninu kontaktirajte agenta na broj telefona +385992197061.

Više na Eurovilla.hr, ID: 866900.

Direktan link: https://eurovilla.hr/nekretnina/zagreb-crnomerec-kuniscak-atraktivan-dvosoban-stan-u-novogradnji-48-m2/866900/.

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Podaci o objektu

  • Novogradnja

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: dina@eurovilla.hr
Oglas objavljen
03.03.2026. u 04:46
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
49 puta

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: dina@eurovilla.hr