• Nemoj propustiti priliku!

Zadar, Privlaka, dvojna kuća za renovaciju 300 m od mora (prodaja)

Cijena
125.000 €
Šifra oglasa: 50631725
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    112,00 m²
  • Broj soba
    2

Osnovne informacije

Lokacija
Zadarska, Privlaka, Privlaka
Tip kuće
Dvojna (duplex)
Broj etaža
Katnica
Broj soba
2
Stambena površina
112,00 m²
Šifra objekta
EUROVILLA-448206

Opis oglasa

Privlaka – dvojna kuća za potpunu renovaciju, 300 m od mora
Predstavljamo Vam dvojnu kuću za potpunu renovaciju, smještenu u mirnom dijelu Privlake, svega 300 metara od mora.
Kuća je izgrađena prije 1968. godine te predstavlja starinu za obnovu, idealnu za kupca koji traži nekretninu s potencijalom za uređenje prema vlastitim željama. Rasprostire se na dvije etaže, ukupne unutarnje površine 112 m², dok se na gornjoj etaži nalazi i terasa površine 14 m².
Nekretnina se nalazi na parceli površine 217,54 m², uz samu cestu, što omogućuje direktan pristup te jednostavno spajanje na svu potrebnu komunalnu infrastrukturu. Lokacija je mirna, a istovremeno dobro povezana s ostatkom mjesta.
Zbog blizine mora, mirnog okruženja i mogućnosti potpune rekonstrukcije, ova kuća predstavlja zanimljivu priliku za izgradnju manje kuće za odmor, obiteljske nekretnine ili investicijskog projekta za turistički najam.
Privlaka je poznato dalmatinsko mjesto smješteno između Zadra i Nina, s brojnim pješčanim plažama, šetnicama i svim potrebnim sadržajima za ugodan boravak. Kombinacija mirnog okruženja, blizine mora i dobre prometne povezanosti čini je vrlo traženom lokacijom za odmor i stanovanje.
Za više informacija i dogovor o razgledavanju, slobodno nas kontaktirajte.

Za ovu nekretninu kontaktirajte agenta na broj telefona +385955442160.

Više na Eurovilla.hr, ID: 448206.

Direktan link: https://eurovilla.hr/nekretnina/zadar-privlaka-dvojna-kuca-za-renovaciju-300-m-od-mora/448206/.

Karta

Objekti u blizini

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: leads-njuskalo@eurovilla.hr
Oglas objavljen
22.05.2026. u 14:50
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
726 puta

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: leads-njuskalo@eurovilla.hr