• Nemoj propustiti priliku!

Stan novogradnja: Zagreb (Dubrava-Retkovec), 54.00 m2, (prodaja)

Cijena
213.675,25 €
Šifra oglasa: 50526738
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    54,10 m²
  • Broj soba
    3-sobni

Osnovne informacije

Lokacija
Grad Zagreb, Donja Dubrava, Retkovec
Tip stana
U stambenoj zgradi
Broj etaža
Jednoetažni
Broj soba
3-sobni
Stambena površina
54,10 m²
Netto površina
54,10 m²
Godina izgradnje
2026.
Broj parkirnih mjesta
1
Agencijska provizija
2.5 %

Opis oglasa

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo.
Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta hoda udaljena od Intersparovog hipermarketa i JYSK-a Dubrava, a desetak minuta od crkve Sv. Pavla apostola. Građevina će se izvesti kao slobodnostojeća stambena zgrada. Sadržavat će 3 stambene jedinice: prizemlje s pripadajućim vrtom (S0), prvi (S1) i drugi kat (S2) te 3 vanjska parkirna mjesta (jedno po stanu). Parkirna površina, kao i manipulativna površina parkiranja, bit će prekrivena završnim asfaltnim slojem.
Vertikalna komunikacija između etaža izvest će se unutarnjim dvokrakim armiranobetonskim stubištem s međupodestima i kupolom za pristup krovu. Glavni pješački ulaz je u prizemlju s južne strane građevine, a krov će se oblikovati ravnim krovom.
Konstrukcija će se izvesti nosivim armiranobetonskim elementima te vertikalnim i horizontalnim serklažima. Vanjski zidovi će biti izvedeni od armiranog betona debljine 20 cm i obloženi fasadnim sustavom. Unutarnji pregradni zidovi izvest će se od gipskartona debljine 10 cm, a podovi se oblažu, ovisno o namjeni prostora, parketom/keramičkim pločicama.Vanjski zidovi se oblažu ETICS fasadnim sustavom s toplinskom izolacijom od EPS-a debljine 15 cm sa završnim slojem polimerne žbuke. Vanjski se zidovi uz parkirna mjesta, oblažu ETICS fasadnim sustavom s toplinskom izolacijom od negorive toplinske izolacije (mineralne vune) debljine 15 cm sa završnim slojem polimerne žbuke, minimalne reakcije na požar A1 ili A2-s1,d0 čime se zgrada svrstava u podskupinu 2 (ZPS 2). NEKE OD ZNAČAJKI
 Uređeni vrt, parkirna mjesta i eksterijer zgrade
 Energetski učinkovita zgrada
 Stolarija s troslojnim izolacijskim staklima
 Električne rolete
 Protuprovalna ulazna vrata
 Sustav grijanja: podno grijanje s dizalicom topline (za svaki stan zasebna DT)
 Hlađenje osigurano klima uređajima
 Portafon s kamerom
 Mogućnost ugradnje sustava „pametne kuće“ (opcija uz dodatnu nadoplatu)
Stanovi S1 i S2 (1. i 2. kat) izvedeni su s natkrivenim balkonima površine 9,52 m2. Stanu u prizemlju (S0) umjesto balkona pripada vrt površine 55 m2. Stanovi su orijentirani: istok-zapad, prema jugu.
SUSTAV GRIJANJA
Za svaku stambenu jedinicu predviđen je zaseban sustav grijanja i pripreme potrošne tople vode (PTV), odnosno svaka stambena jedinica ima svoju dizalicu topline koja će osiguravati toplu vodu sustavima podnog grijanja. ZAVRŠNE OBRADE
Pročelje
Predviđa se izvedba dijela završne obloge s izolacijom od EPS-a (sustav ETICS) d=15cm, površine obrađene mrežicom i gletanjem te završnom obradom SEP-om, u boji i teksturi prema priloženim slikama.
Stolarija se predviđa izvesti kao PVC (troslojno staklo) s električnim roletama.
Arhitektonsko oblikovanje građevine i izbor građevinskog materijala koji će se upotrijebiti osiguravat će racionalno korištenje energije te će biti primjereni Zagrebu i zagrebačkom prostoru i tradiciji. Na pročeljima je kao završni materijal fasade kombinacija žbuke finog granulata te poteza od fasadne opeke. Ravni krov
Krovne plohe izvest će se kao ravni krov.
Unutarnji pregradni zidovi
Pregradni zidovi se planiraju izvesti od blok opeke/knauf 10 cm, odgovarajuće kvalitete i standarda prema namjeni prostorije.
Obrade podova
Završna obrada poda pojedinog prostora ovisi o njegovoj namjeni. Svi podovi izvode se kao plivajući s polistirenom, cementnim estrihom i završnom obradom.
Kao podne obloge u sanitarijama, te na vanjskim prostorima, kuhinji, blagovaonici i ulaznom prostoru, predviđa se postavljanje keramike, dok se u spavaćim sobama i boravku planira postavljanje parketa.
Sanitarije
Ugradbeni vodokotlići izvest će se konstrukcijom renomiranih proizvođača (GROHE, GEBERIT).
Ugrađuju se kupaonske miješalice, tuš ruže i kuhinjske slavine proizvođača GROHE.
Unutarnja vrata
Tip vrata i vrsta materijala od kojeg će biti izvedena, ovise o namjeni prostora te tipu pregrade u koju se ugrađuju.
Vanjska/ulazna vrata
Protuprovalna.

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Grijanje

  • Sustav grijanja: Dizalica topline
  • Klima uređaj: Da

Podaci o objektu

  • Novogradnja
  • Gradski vodovod
  • Gradska kanalizacija

Dozvole

  • Građevinska dozvola

Vrsta parkinga

  • Vanjsko natkriveno mjesto

Funkcionalnosti i ostale karakteristike

  • Protuprovalna vrata
  • Video Portafon
  • Podno grijanje

Ostali objekti i površine

  • Dvorište/vrt

Agencija za promet nekretnina AGN

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Grad Zagreb, Hrvatska
Oglas objavljen
06.05.2026. u 16:24
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
293 puta

Agencija za promet nekretnina AGN

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Grad Zagreb, Hrvatska