• Nemoj propustiti priliku!

Prostrana kuća sa gospodarskom zgradom i 3000 m2 okućnice - Vrbovsko, (prodaja)

Cijena
275.000 €
Šifra oglasa: 44382105
  • Stambena površina
    300,00 m²
  • Broj soba
    8

Osnovne informacije

Lokacija
Primorsko-goranska, Vrbovsko, Dokmanovići
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Dvokatnica
Broj soba
8
Stambena površina
300,00 m²
Površina okućnice
3.000,00 m²
Godina zadnje renovacije
2019.
Broj parkirnih mjesta
5
Balkon/Lođa/Terasa
Balkon
Šifra objekta
109-17

Opis oglasa

U ponudi je rijedak primjerak samostojeće kuće stambene površine 300m2 raspoređene na tri etaže, prizemlje, kat i visoko potkrovlje koja se nalazi u mjestu Dokmanovići. Prizemlje kuće sa zasebnim ulazom sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om te kotlovnice u kojoj je peć centralnog sustava grijanja na drva.

Kat kuće kojem se pristupa ulaznom verandom sadrži hodnik kojim su povezane spavaća soba, dnevni boravak i kuhinja s blagovaonicom otvorenog tipa te glavna kupaonica s WC-om. Velikom balkonu moguće je pristupiti kako iz spavaće sobe tako i iz dnevnog boravka, a panoramski pogled koji pruža na prirodu, zelenilo i okolna naselja može se smatrati najdragocjenijim dijelom ove nekretnine.

Unutarnjim stubištem dolazi se do visokog potkrovlja koje nudi tri prostrane spavaće sobe sa zasebnim izlazima na balkon te dodatnu kupaonicu s WC-om.

Eksterijer kuće je u izuzetnom stanju koje ne zahtijeva dodatna ulaganja budući je adaptiran termo fasadom i krovom koji je mijenjan unatrag 5 godina. Uz kuću nalazi se pomoćna zgrada površine 60m2 u kojoj je smještena garaža sa jednim parkirnim mjestom, podrum, drvarnica te ostale prostorije za domaćinstvo.

Okućnica ove kuće iznosi čak 3000m2 te osigurava privatnost i mir, a u cjelini se nalazi u građevinskom području te je na njoj moguća izgradnja dodatnih objekata. U potpunosti je prekrivena travnatom površinom, a u dijelu okućnice nalazi se i manji voćnjak. Okućnicu je također moguće koristiti u poljoprivredne svrhe. Prilazni put koji vodi do kuće je asfaltiran i povezan sa održavanom prometnicom što osigurava dobru povezanost u zimskim uvjetima.

Uz manje zahvate i ulaganja u enterijer kuće u vidu namještaja, boja i dizajna ova kuća može postati zaista posebnom te je pogodna za život višečlane obitelji ili kao investicija za bavljenje turizmom zbog svojih smještajnih kapaciteta i pozicije.






Gorski Kotar

ID KOD AGENCIJE: 109-17

Mateo Havaić
Suradnik u procesu obuke
Mob: +385919762844
E-mail: m.havaic@preludium.hr
www.preludium.hr

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Podaci o objektu

  • Gradski vodovod

Vrsta parkinga

  • Garaža

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 3
  • Broj WC-a: 3

Ostali objekti i površine

  • Dvorište/vrt

Preludium nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
Oglas objavljen
12.12.2025. u 11:51
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
1908 puta

Preludium nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska