• Nemoj propustiti priliku!

Povijesna palača, Šibenik-Centar, 270m2, Top lokacija, Investicija! (prodaja)

Cijena
750.000 €
Šifra oglasa: 48468701
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    270,00 m²
  • Broj soba
    12

Osnovne informacije

Lokacija
Šibensko-kninska, Šibenik, Mandalina
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Višekatnica
Vrsta kuće (gradnje)
Zidana kuća (beton, opeka)
Broj soba
12
Stambena površina
270,00 m²
Površina okućnice
150,00 m²

Opis oglasa

Prizemlje otvara vrata prostranom hodniku s ostavom ispod stepenica. Stambena jedinica sadrži četiri sobe, kuhinju s blagovaonicom, kupaonicu i izlaz na intimno dvorište. U dvorištu se, uz golubinjak, nalazi dodatna ostava, koja pruža dodatnu funkcionalnost i prostor za pohranu. Prednji dio kuće okružen je zelenilom, a bočne stepenice vode do dvorišta savršenog za opuštanje. Svaki kat ima oko 90 m².

Prvi kat nudi pet soba, kupaonicu, dnevni boravak i kuhinju, a dva balkona s pogledom na šibenske tvrđave i terasa s pogledom na dvorište. Intimno dvorište odiše posebnim šarmom, pružajući mir i jedinstvenu atmosferu za opuštanje i uživanje u svakom trenutku.

Drugi kat – potkrovlje je u roh bau fazi i pruža panoramski pogled na šibenske tvrđave i more, spreman za dovršetak prema vlastitim željama, nudeći obilje prostora za luksuzno uređenje interijera ili poslovnu namjenu.

Prilika za investitore.

Karta

Objekti u blizini

Rodić Nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Samoborska Cesta 155 b, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: ignacije.rodic@gmail.com
Oglas objavljen
02.01.2026. u 08:31
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
458 puta

Rodić Nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Samoborska Cesta 155 b, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: ignacije.rodic@gmail.com