• Nemoj propustiti priliku!

Plešivica - prodaja - kuća i okućnica na iznimnoj lokaciji (prodaja)

Cijena
310.000 €
Šifra oglasa: 41925914
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    159,00 m²
  • Broj soba
    6

Osnovne informacije

Lokacija
Zagrebačka, Jastrebarsko - Okolica, Plešivica
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Dvokatnica
Broj soba
6
Stambena površina
159,00 m²
Površina okućnice
2.040,00 m²
Godina zadnje renovacije
2023.
Broj parkirnih mjesta
3
Šifra objekta
4608

Opis oglasa

Angelus nekretninne nude vam na prodaju novu kuću s velikom okućnicom

LOKACIJA : Na samom vrhu obronka, u srcu Plešivicice, smještena je prekrasna kuća s otvorenim pogledom na sve četiri strane svijeta. Kuća ima veliku okućnicu, koja joj pripada i nevjerovatan pogled, podrum (moguće napraviti vinski podrum), različite terase te vanjski jacuzzi. Od centra Zagreba do ove bajkovite zelene lokacije udaljenost je oko 40 minuta automobilom što ovu nekretninu čini iznimno atraktivnom.
Plešivica ili kako je još zovu hrvatska champagne regija jedna je od naših najpoznatijih i najuspješnijih vinogorja, zato i nije čudno što je poznata i po seoskom i vikend turizmu, restoranima i vinarijama. U okolici je nekoliko atraktivnih izletničkih destinacija: Ornitološki rezervat Crna Mlaka, Plešivička vinska cesta i najviši vrh Samoborske gore – Japetić.
Kuća je idealna je za vikende, godišnje odmore ili kao investicija za najam ili pak kombinacija jednog i drugog. Fantastična lokacija u neposrednoj blizini Zagreba a zapravo u potpuno drugačijem prirodnom ambijentu okružena zelenilom i mirom.

OPIS : Vrlo ukusno i moderno novouređena kuća od 159 m2 raspoređenih na vanjske i unutrašnje površine te na tri etaže nalazi se u potpuno zelenom okruženju. Kuća se sastoji od podruma na kojem je terasa i prizemlje s open space kuhinjom i blagovaonicom, unutarnjom lođom te vanjskom terasom s jacuzzijem. Unutrašnjim drvenim stepenicama penje se na prvi kat koji se sastoji od dnevnog boravka s izlazom na lođu, jednom spavaćom sobom te velikom kupaonicom, dok su na drugom katu, u visokom potkrovlju 2 spavaće sobe s izlazom na balkon kao i još jedna velika kupaonica. U kući su postavljeni kima uređaji kao i peć na drva. Vrlo ukusno i inovativno uređen interijer.



Preporuka agencije!
Agencijska provizija se obračunava u skladu s Općim uvjetima poslovanja i cjenikom objavljenima na https://angelusnekretnine.hr/o-nama

Za više informacija kontaktirajte našeg agenta.
===============================
Vaše Angelus nekretnine d.o.o.

ID KOD AGENCIJE: 4608

Zorica Carin
Mob: 0995184921
Tel: +385 1 466 2233
E-mail: zorica@angelusnekretnine.hr
www.angelusnekretnine.hr

Ured Zagreb
Mob: 0921266394
Tel: +385 1 466 2233
E-mail: info@angelusnekretnine.hr
www.angelusnekretnine.hr

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Podaci o objektu

  • Gradski plin

Funkcionalnosti i ostale karakteristike

  • Kada
  • Tuš kabina
  • Kamin

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 2
  • Broj WC-a: 3

Ostali objekti i površine

  • Podrum

Angelus nekretnine d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Preradovićeva ulica 18, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: info@angelusnekretnine.hr
Oglas objavljen
04.12.2025. u 09:28
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
9152 puta

Angelus nekretnine d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Preradovićeva ulica 18, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: info@angelusnekretnine.hr