• Nemoj propustiti priliku!

Makarska, stan u novogradnji 52,84 m2 (prodaja)

Cijena
1 €
Šifra oglasa: 48016532
  • Stambena površina
    52,84 m²
  • Broj soba
    1-sobni

Osnovne informacije

Lokacija
Splitsko-dalmatinska, Makarska, Makarska
Tip stana
U stambenoj zgradi
Broj etaža
Jednoetažni
Broj soba
1-sobni
Stambena površina
52,84 m²
Netto površina
52,84 m²
Namještenost i stanje
Potpuno namješten
Šifra objekta
470-1

Opis oglasa

Posredujemo u prodaji stanova u višestambenoj zgradi udaljenoj 400 m od centra i trga s pogledom na more. Zgrada će se sastojati od podruma ,prizemlja i četiri kata. Garažna mjesta i ostave smještene su u podrumu.
Primamo rezervacije za JEDNOSOBNE STANOVE ukupne površine 52,84m2 (S1) dostupan na prizemlju,stanove (S3,S4) ukupne površine 66,21m2 dostupne na prizemlju,stan(S9) ukupne površine 61,15m2 dostupnog na prvom katu,stan(S15) ukupne površine 61,15m2 dostupnog na drugom katu te stan (S21) ukupne površine 61,15m2 dostupnog na trećem katu.
Zgrada će biti građena po najvišim standardima gradnje,uz dizalo,a pri opremi stanova koristit će se prvoklasni materijali,otvori će biti PVC sa termo i zvučnom izolacijom,u kupaonicama sanitarija i pločice 1.klase, TV/SAT TV i Internet instalacije u svim prostorijama.
Uz stanove postoji mogućnost kupnje garažnog ili vanjskog parkirnog mjesta te ostave.Investitor je firma stoga kupac ne plaća porez na promet nekretnina.
Gradnja započinje iza ljeta, te je planirani završetak radova u lipnju. 2026.godine.
Za sve ostale informacije slobodno nas kontaktirajte.

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 1

CORRIGO REAL ESTATE

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Splitsko-dalmatinska, Hrvatska
Oglas objavljen
13.09.2025. u 00:41
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
105 puta

CORRIGO REAL ESTATE

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Splitsko-dalmatinska, Hrvatska