• Nemoj propustiti priliku!

Lastovo, Pasadur, NOVOGRADNJA, dvoetažni stan, 100,9 m² (prodaja)

Cijena
393.510 €
Šifra oglasa: 47649877
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    100,90 m²
  • Broj soba
    3-sobni

Osnovne informacije

Lokacija
Dubrovačko-neretvanska, Lastovo, Pasadur
Tip stana
U stambenoj zgradi
Broj etaža
Dvoetažni
Broj soba
3-sobni
Kat
Prizemlje
Stambena površina
100,90 m²
Šifra objekta
EUROVILLA-112617

Opis oglasa

Lastovo, Pasadur - novogradnja, ekskluzivni apartmani s pogledom na more, vrhunska gradnja, planirani završetak 05/2026.
Na iznimnoj lokaciji u mjestu Pasadur na otoku Lastovu, u trećem redu od mora, predstavljamo novogradnju s ukupno četiri apartmanske jedinice, smještenu u zadnjoj građevinskoj parceli u nizu - svega 70 metara zračne linije od mora, unutar zaštićenog područja Parka prirode Lastovsko otočje.
U ponudi je dvoetažni stan neto korisne površine 100,9 m², koji se prostire kroz prizemlje i kat. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, tri kupaonice, tri balkona, spremišta i praonice. Svi prostori su promišljeno raspoređeni i funkcionalno organizirani, s naglaskom na maksimalnu iskoristivost i udobnost.
Projekt obuhvaća:
jedan prostrani jednoetažni apartman u suterenu koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, natkrivene terase i vrta
tri dvoetažna apartmana raspoređena u prizemlju i na katu, svaki s dnevnim boravkom, kuhinjom s blagovaonicom, tri spavaće sobe, tri kupaonice i čak tri balkona s predivnim pogledom na more
Svakom apartmanu pripada jedno parkirno mjesto, a završetak radova planiran je za travanj 2026. godine.
Specifikacije gradnje i opreme:
konstrukcija: armiranobetonska i zidana
krov: kosa krovna ploča, ventilirani krov s 14 cm mineralne vune, pokrov - crijep
fasada: ETICS sustav - kombinacija kamene vune i stiropora (8 cm), završna obrada žbuka i dekorativni kamen (suteren)
stolarija: PVC dvobojna (antracit izvana / bijela iznutra), aluminijske rolete, izo stakla 4 Float - 16 - 4 Low-e + Argon, staklene stijene s elektromotorima
grijanje/hlađenje: inverter klima uređaji u svim sobama (Mitsubishi Electric ili ekvivalent), podno grijanje u kupaonicama
keramika prve klase
balkonima dominiraju staklene ograde s pogledom na more
sanitarna oprema renomiranih proizvođača visoke kvalitete
Lokacija:
južni Jadran, otok Lastovo, mjesto Pasadur
treći red od mora, zadnja građevinska parcela u nizu
otprilike 70 m zračne udaljenosti od mora, 350 m pješice do javne plaže
cca 3,5 km cestovne udaljenosti od trajektne luke
Ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju moderne arhitekture, visoke kvalitete gradnje i jedinstvene otočne lokacije. Idealno za sve koji traže mir, blizinu mora i ulaganje u nekretninu unutar zaštićenog prirodnog okruženja.
Za više informacija, tlocrte i obilazak na lokaciji, slobodno nas kontaktirajte.

Za ovu nekretninu kontaktirajte agenta na broj telefona +385998045271.

Više na Eurovilla.hr, ID: 112617.

Direktan link: https://eurovilla.hr/nekretnina/lastovo-pasadur-novogradnja-dvoetazni-stan-100-9-m2/112617/.

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Podaci o objektu

  • Novogradnja

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: dina@eurovilla.hr
Oglas objavljen
25.02.2026. u 13:45
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
535 puta

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: dina@eurovilla.hr