• Nemoj propustiti priliku!

Mediteranska vila u kamenu - luksuz na korak do mora (prodaja)

Cijena
1.200.000 €
Šifra oglasa: 47086612
  • Stambena površina
    142,00 m²
  • Broj soba
    3

Osnovne informacije

Lokacija
Dubrovačko-neretvanska, Korčula, Korčula
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Dvokatnica
Broj soba
3
Stambena površina
142,00 m²
Površina okućnice
200,00 m²
Pogled na more
Da
Šifra objekta
2052/50

Opis oglasa

Na iznimnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, tik uz kristalno čisto more i svega nekoliko koraka od povijesne jezgre grada Korčule, smjestila se ova autentična kamena vila koja savršeno spaja eleganciju, privatnost i prestižnu poziciju.
 
Vila se sastoji od dva potpuno uređena i opremljena stana, s prostranim terasama doslovno na samoj obali – idealno za luksuzan obiteljski boravak ili turistički najam visoke kategorije.
 
U prizemlju se nalazi elegantan jednosobni stan površine 45 m², s vlastitom velikom terasom i spektakularnim panoramskim pogledom na more – savršeno mjesto za opuštanje u miru, idealno kao apartman za goste.
 
Na katu je prostrani dvosobni stan od 97 m² s modernom kuhinjom, kupaonicom i otvorenim dnevnim boravkom koji se prirodno nastavlja na terasu uz samu obalu. Svaki detalj pažljivo je osmišljen – od vrhunskih parketa, podnog grijanja i klimatizacije do birane keramike i stilski usklađenog namještaja.
 
Spoj tradicionalnih kamenih elemenata i suvremenog dizajna stvara dojam mediteranske rezidencije visoke klase. Terase s ležaljkama, vanjskim tušem i natkrivenim kutkom za druženje pružaju autentično iskustvo boravka uz more.
 
Posebna vrijednost ove nekretnine je njezina lokacija u mirnoj uvali, uz mogućnost pristajanja vlastitim plovilom. Iza samostojeće, novoizgrađene kuće nalazi se mali vrt površine 33 m² sa stablima limuna i masline – dodatni kutak za uživanje u prirodi.
 
Dodatni potencijal: postoji mogućnost nadogradnje još jedne etaže iznad većeg apartmana, što čini ovu nekretninu još privlačnijom investicijskom prilikom.
 
Bilo da tražite privatnu oazu uz more, objekt za turistički najam ili nekretninu s dugoročnom vrijednošću – ova vila na Korčuli pruža sve.


ID KOD AGENCIJE: 2052/50

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 2

Broker | Forbes GP

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Branimirova obala/Obala kneza Branimira 1, 21000 Split, Splitsko-dalmatinska, Hrvatska
Oglas objavljen
20.12.2025. u 11:25
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
1542 puta

Broker | Forbes GP

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Branimirova obala/Obala kneza Branimira 1, 21000 Split, Splitsko-dalmatinska, Hrvatska