Jankomir, ekskluzivna gradnja, trosoban stan od 70.00 m2, novogradnja (prodaja)
- Cijena
- 266.133 €
-
OglasOglašivač Kompare.hr
Zašto vidim ovaj oglas?
Šifra oglasa: 50473243
-
- Licencirani posrednik
- Da
-
- Stambena površina
- 70,00 m²
-
- Broj soba
- 3-sobni
- Broj soba
- 3-sobni
- Kat
- Prizemlje
- Stambena površina
- 70,00 m²
- Energetski razred
- A+
- Šifra objekta
- Jankomir_1
- Agencijsku proviziju plaća
- Prodavatelj
Opis oglasa
EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA, 3-soban stan 70,00 m2 vrhunska gradnja, privatnost i energetska učinkovitost.
- U ponudi je pažljivo projektiran trosoban stan u modernoj urbanoj vili s ukupno svega 9 stanova, smještenoj u mirnom dijelu Jankomira.
Ova nekretnina predstavlja spoj suvremene arhitekture, visokih građevinskih standarda i dugoročne vrijednosti, namijenjena kupcima koji ne traže kompromis.
* ARHITEKTURA I KVALITETA GRADNJE
- Projekt je izveden u armirano-betonskoj konstrukciji, što osigurava maksimalnu stabilnost, trajnost i vrhunsku zvučnu izolaciju.
- Poseban naglasak stavljen je na: višeslojnu toplinsku zaštitu (fasada 15 cm, krov 20 cm) troslojnu stolariju s RAL montažom napredne sustave izolacije i niskošumne instalacije
- Rezultat je mir, energetska učinkovitost i dugoročno očuvanje vrijednosti nekretnine.
* KOMFOR I TEHNOLOGIJA
- Stan je opremljen sustavima koji podižu kvalitetu svakodnevnog života: podno grijanje u svim prostorijama putem dizalice topline, individualni termostati u svakoj prostoriji, klimatizacija prostora, video portafon u boji, električne ALU rolete i komarnici, protuprovalna i protupožarna ulazna vrata s dodatnom zvučnom izolacijom.
- Visina stropa od 265 cm dodatno naglašava osjećaj prostora i svjetline.
* INTERIJER I MATERIJALI
- Unutarnje uređenje prati visoke standarde stanovanja: hrastov parket, keramika I klase, suvremeno opremljene kupaonice (walk-in ili kada po izboru), mogućnost personalizacije materijala u fazi gradnje.
- Svaki detalj osmišljen je s ciljem funkcionalnosti, estetike i trajnosti.
* KONCEPT ŽIVOTA
- Manji stambeni projekt s ukupno 9 stanova osigurava: visoku razinu privatnosti, mirno i sigurno okruženje, osjećaj “zatvorene zajednice” bez prenapučenosti.
- Lift, spremišta i uređeni okoliš dodatno podižu kvalitetu stanovanja.
* LOKACIJA
- Smješten u mirnoj ulici, s izvrsnom prometnom povezanošću i brzom dostupnošću svih ključnih sadržaja, stan omogućuje idealan balans između privatnosti i urbanog života.
* INVESTICIJSKA VRIJEDNOST
- Energetski razred A+ i suvremeni sustavi grijanja značajno smanjuju troškove života, dok kvalitetna gradnja i lokacija osiguravaju dugoročnu vrijednost i likvidnost nekretnine.
* ZAVRŠNA PORUKA
- Ova nekretnina nije samo stan, već dugoročno siguran izbor za kvalitetan život ili investiciju.
- Nekretnine je u izgradnji - završetak srpanj 2027.g.
- Trosoban stan u prizemlju s vrtom od ukupno tri kata.
- Stan 70,22m2
- VPM 12,50m2 (3,13m2)
- SPR od 3,29 do 4,05m2
- Cijena stana 70,22m2 X 3.790€/m2 = 266.133,00€
- Vjerujemo Vam i smatramo da je danas teško pronaći nekretninu s idealnim omjerom, uloženog/dobivenog, dajte si šansu, pogledajte ovaj projekat, bit ćete oduševljeni.
- Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
- Obilasci lokacije, projekta i konkretno stana, termin prema dogovoru.
- Raspitajte se o ovoj ATRAKTIVNOJ nekretnini:
091.1919.519
091.1919.500
01.3351.450
WhatsApp
Messenger
Viber
info@nekretnine21.hr
- Nekretnine je u izgradnji - završetak srpanj 2027.g.
- Trosoban stan u prizemlju s vrtom od ukupno tri kata.
- Stan 70,22m2
- VPM 12,50m2 (3,13m2)
- SPR od 3,29 do 4,05m2
- Cijena stana 70,22m2 X 3.790€/m2 = 266.133,00€
- Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
- Raspitajte se o ovoj ATRAKTIVNOJ nekretnini:
091.1919.519
091.1919.500
01.3351.450
Messenger
Viber
info@nekretnine21.hr
Ostali objekti i površine
Nekretnine 21
Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
- Adresa: Sv. Doroteje 52, 10297 Jakovlje, Zagrebačka, Hrvatska
- Web adresa: http://www.nekretnine21.hr
- E-mail: info@nekretnine21.hr
-
- Oglas objavljen
- 11.05.2026. u 14:08
- Do isteka još
- do prodaje
- Oglas prikazan
- 143 puta
Nekretnine 21
Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
- Web adresa: http://www.nekretnine21.hr
- E-mail: info@nekretnine21.hr
-