• Nemoj propustiti priliku!

ISTRA, FUNTANA, KUĆA (prodaja)

Cijena
675.000 €
Šifra oglasa: 49792171
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    172,15 m²
  • Broj soba
    6

Osnovne informacije

Lokacija
Istarska, Funtana, Funtana
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Katnica
Broj soba
6
Stambena površina
172,15 m²
Površina okućnice
127,00 m²
Godina izgradnje
1900.
Godina zadnje renovacije
2010.
Namještenost i stanje
Potpuno namješteno
Balkon/Lođa/Terasa
Terasa
Pogled na more
Da
Šifra objekta
K-1055

Opis oglasa

Funtana je šarmantno ribarsko mjesto smješteno između Poreča i Vrsara, poznato po opuštenoj mediteranskoj atmosferi, uređenim plažama i vrhunskoj gastronomskoj ponudi. Idealna je za miran obiteljski život tijekom cijele godine, ali i kao atraktivna turistička destinacija s velikim interesom gostiju tijekom sezone. Blizina mora, kampova, biciklističkih staza i svih potrebnih sadržaja čini Funtanu izvrsnim izborom za stanovanje, odmor ili investiciju u turistički najam.

Na prodaju je obnovljena stambeno poslovna dvojnica (nekada dvije kuće) smještena u samom centru Funtane, na iznimno atraktivnoj lokaciji koja omogućuje lagodan život na korak od svih sadržaja – trgovina, restorana, mora i svakodnevnih potreba. Rekonstruirana je po restauratorskim principima i pretvorena u samostojeću kuću pri čemu je zadržan duh tradicijske građanske kuće sa naglaskom na atraktivni izgled interijera i eksterijera. Prednost ove kuće su dva odvojena ulaza u stambeni i poslovni dio. Sam stambeni dio ima ulaz sa malog atraktivnog dvorišta na istočnoj strani raspoređeno u tri etaže (pr+kat+pot) od ukupno 145 m2. Sastoji se od ulaznog dijela, stepeništa, kuhinje sa blagovaonom iu komunikaciji sa dnevnim boravkom, toalet, spavaće sobe te u potkrovlju još dvije spavaće sobe i kupaonica. Posebnu vrijednost stambenog prostora ima prostrani dnevni boravak koji je u potpunosti ostakljen, okupan prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana. Iz boravka se pruža prekrasan, otvoren pogled koji prostoru daje osjećaj prozračnosti, topline i ugode – idealno mjesto za opuštanje i druženje.

U prizemlju nalazi studio apartman od 29m2 registriran kao poslovni prostor i može se koristiti za neke tihe djelatnosti (ali nije uvjet) što omogućava ugodan obiteljski život uz mogućnost dodatnih prihoda na istoj lokaciji.

Sav namještaj i detalji interijera specijalno su izrađeni te su sastavni dio cijene, osim privatnih memorabilija i umjetnina. Kuća odiše ugodnom atmosferom te predstavlja odličan izbor za obiteljski život, kuću za odmor ili investiciju u turistički najam, upravo zahvaljujući svojoj centralnoj lokaciji i specifičnom ambijentu.

Ova jedinstvena nekretnina odiše arhitektonskim štihom staro/nove Istarske tradicije te je unikatna prilika za nove vlasnike sa umjetničkim senzibilitetom.




Za više informacija:

Patricija Šuster
Tel: +385 95 3830770
Email: patricija@neelcon.hr


ID NEKRETNINE: K-1055

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Grijanje

  • Sustav grijanja: Grijalice i radijatori na struju

Podaci o objektu

  • Gradski vodovod
  • Gradska kanalizacija

Dozvole i potvrde

  • Vlasnički list

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 2
  • Broj WC-a: 1

NEEL CON d.o.o

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gervaisova 1, 52100 Pula, Istarska, Hrvatska
  • E-mail: info@neelcon.hr
Oglas objavljen
13.02.2026. u 03:34
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
15 puta

NEEL CON d.o.o

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gervaisova 1, 52100 Pula, Istarska, Hrvatska
  • E-mail: info@neelcon.hr