• Nemoj propustiti priliku!

ISTRA, BALE - Kamena kuća u centru sa vlastitim vrtom i gospodarskim o (prodaja)

Cijena
675.350 €
Šifra oglasa: 48609496
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    190,00 m²
  • Broj soba
    7

Osnovne informacije

Lokacija
Istarska, Bale, Bale
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Višekatnica
Broj soba
7
Stambena površina
190,00 m²
Površina okućnice
510,00 m²
Broj parkirnih mjesta
3
Balkon/Lođa/Terasa
Terasa
Šifra objekta
42753

Opis oglasa

ISTRA, BALE - Kamena kuća u centru sa vlastitim vrtom i velikim potencijalom

Općina Bale smještena nadomak Rovinja, očuvano je područje Istre koje je izbjeglo sve oblike devastacija i danas s ponosom može reći da je gotovo djevičanske ljepote koje se odlikuje vrhunskim prirodnim bogatstvima, netaknutom prirodom i bogatim kulturnim i arhitektonskim naslijeđem.
Kameniti gradić Bale danas nudi istarsku tradiciju i arhitekturu koja ukazuje areheološkim istraživanjima da je taj prostor naseljen još u doba Rimskog carstva.
Bale nisu samo grad, Općina Bale prirodna je cjelina s obradivim poljima, pašnjacima, šumama u kojoj se i danas mogu vidjeti ostaci starih građevina, rimskih cesta, cisterni, bunara, rimskih vila, uljnih preša, crkava...

U srcu Bala, na samo nekoliko koraka od glavnog trga, prodaje se autentična kamena kuća s velikim potencijalom za turističke namjene. Kuća odiše šarmom tradicionalne arhitekture, a uz malo obnove može postati prekrasan mali hotel, pansion ili luksuzna obiteljska vila.

Kuća se prostire na 4 etaže sa dodatnim gospodarskim objektom u dvorištu.

U prizemlju kuće smjestila se kuhinja, dnevni boravak, kupaonica i velika prostrana soba s izlazom na terasu, dok se na I. i II. katu nalaze 4 velike spavaće sobe. Na zadnjoj III. etaži koje je ujedno i visoko potkrovlje nalaze se još dvije prostorije, jedna neuređena te druga koja se koristila kao soba za spavanje.
Kuća raspolaže i podrumom koji se nalazi na suterenu a iz kojega se izlazi u vrt. U suterenu se nalazi kuhinja i kupaonica te kamene stepenice koje vode na prizemlje.

U dvorištu površine 320 m2 nalazi se gospodarski objekt koji trenutno služi kao skladišni prostor a ima veliki potencijal postati dodatni prostor za goste ili mjesto za boravak kroz dan kao ljetna kuhinja. Prirodni ambijent dvorištu daju i dva stara stabla murvi, idealno mjesto za vanjsku terasu ili kutak za odmor.

Zbog izvrsne lokacije, kuća ima izravan pristup svim sadržajima – trgovinama, restoranima, kulturnim znamenitostima i prometnim vezama. Blizina mora dodatno povećava atraktivnost ove investicije.

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja:
www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja

ID KOD AGENCIJE: 42753

Gordana Grabar Čubrilo
Agent pripravnik
Mob: +385 91 555 8318
Tel: +385 99 640 8438
E-mail: gordana@dux-istra.com
www.dux-istra.com

DUX Pula
Mob: +385 99 807 1207
Tel: +385 99 640 8438
E-mail: info@dux-istra.com
www.dux-istra.com

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Grijanje

  • Sustav grijanja: Peć na drva

Podaci o objektu

  • Gradski vodovod
  • Gradska kanalizacija

Dozvole i potvrde

  • Uporabna dozvola

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 2

Ostali objekti i površine

  • Dvorište/vrt

DUX Nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  51000 Rijeka, Primorsko-goranska, Hrvatska
  • E-mail: oglasi@dux-nekretnine.hr
Oglas objavljen
09.01.2026. u 16:11
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
226 puta

DUX Nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  51000 Rijeka, Primorsko-goranska, Hrvatska
  • E-mail: oglasi@dux-nekretnine.hr