• Nemoj propustiti priliku!

Ekskluzivna kamena vila s pogledom na more (prodaja)

Cijena
1.100.000 €
Šifra oglasa: 47049301
  • Stambena površina
    300,00 m²
  • Broj soba
    6

Osnovne informacije

Lokacija
Šibensko-kninska, Šibenik - Okolica, Zlarin
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Višekatnica
Broj soba
6
Stambena površina
300,00 m²
Površina okućnice
200,00 m²
Pogled na more
Da
Šifra objekta
2052/46

Opis oglasa

Na očaravajućem otoku Kaprije, gdje nema automobila, stresa ni buke, smjestila se autentična kamena vila –mediteranske arhitekture, u potpunosti renovirana s ciljem očuvanja izvorne ljepote svakog kamena i detalja.
 
Ova izvanredna nekretnina prostire se na četiri etaže i nudi preko 300 m² stambenog prostora, idealnog za obiteljsko utočište ili luksuzni turistički najam.
 
Prizemlje –dvosoban stan s kuhinjom, dnevnim boravkom i dominantnim kamenim zidovima. Sve je uređeno s iznimnim osjećajem za tradiciju i estetiku.
 
Prvi kat – prostrani dvosoban stan s dvije velike terase koje gledaju na more – savršene za ručavanje na otvorenom i uživanje u pogledu.
 
Drugi kat – još jedan elegantni dvosoban stan istog rasporeda, savršen za goste ili veću obitelj te potkrovlje – otvorena galerija, ispunjena svjetlom, idealna za trenutke opuštanja i druženja.
Vila je okrenuta prema jugu, što osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Svaka etaža odiše pažljivo čuvanim originalnim detaljima, a cijela kuća je pažljivo održavana i spremna za useljenje.
 
Vila posjeduje spremnik za kišnicu s implementiranim sustavom za filtraciju vode visoke kvalitete, što osigurava samoodrživost i čistu, pitku vodu tijekom cijele godine. Za dodatnu sigurnost i udobnost, nekretnina je opremljena kamerama za nadzor te parlafonom.
 
Kaprije je otok koji nudi rijetku privilegiju – život bez automobila, u tišini prirode, uz čisto more i autentičan dalmatinski ugođaj.
 
Idealno za one koji žele pobjeći od ubrzanog ritma života i pronaći svoj mir ili ga ponuditi drugima kroz vrhunski turistički doživljaj.


ID KOD AGENCIJE: 2052/46

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Kupaonica i WC

  • Broj kupaonica s WC-om: 3

Broker | Forbes GP

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Branimirova obala/Obala kneza Branimira 1, 21000 Split, Splitsko-dalmatinska, Hrvatska
Oglas objavljen
07.01.2026. u 14:00
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
1826 puta

Broker | Forbes GP

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Branimirova obala/Obala kneza Branimira 1, 21000 Split, Splitsko-dalmatinska, Hrvatska