• Nemoj propustiti priliku!

Banjole - apartmanska kuća sa okućnicom i pogledom na more! (prodaja)

Cijena
1.500.000 €
Šifra oglasa: 37861049
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Stambena površina
    700,00 m²
  • Broj soba
    22

Osnovne informacije

Lokacija
Istarska, Medulin, Banjole
Tip kuće
Samostojeća
Broj etaža
Dvokatnica
Broj soba
22
Stambena površina
700,00 m²
Netto površina
700,00 m²
Površina okućnice
3.200,00 m²
Godina izgradnje
1993.
Broj parkirnih mjesta
2
Balkon/Lođa/Terasa
Terasa, Balkon
Šifra objekta
33945
Mogućnost zamjene
Nije moguća zamjena za drugu nekretninu

Opis oglasa

Banjole - prodaja apartmanske kuća s prostranom okućnicom, pogled na more!
Banjole se nalaze na prekrasnom zelenom poluotoku koju uranja u kristalno čisto more. Bujno zelenilo je prošaranom žutom bojom brnistre, mirisom lavande i ružmarina a cijelim poluotokom odzvanja pjesma cvrčaka, tih simbola Mediterana. To malo naselje, sa prirodno zaštićenom lukom i izdašnim hladom starih borova već je tisućama godinama poželjno mjesto života i odmora ljudi. Još su stari Rimljani prepoznali blagodati ovog mjesta te su ovdje sagradili svoje vile i kupališta. Izdašna svježa riba ovdašnjeg mora sastavni je dio svake trpeze stanovnika i posjetitelja.
Stari ribarski gradić danas je idealno mjesto odmora i potpune relaksacije. Njegove prirodne ljepote, bezbrojne uvale, čisto more i mirisne borove šume, izvor su bezbroj užitaka i savršenog odmora. Podmorje ovog kraja poznato je po impresivnim prolazima i šarenim grebenima koji ostavljaju bez daha dok uz njih u velikom broju prolaze raznobojni morski stanovnici .
Jeste li ikada poželjeli svoj odmor provesti na prekrasnom plavom Jadranu, okruženi zelenim borovima?Želite li da vas pjev ptica probudi do još jednog sunčanog dana?I uz punu čašu dobrog, istarskog vina, gledati prekrasan zalazak sunca s terase svog apartmana?
Kuća se sastoji od 7 apartmana, 1 sobe s kupaonom i 150 m2 lokala u prizemlju.
Kuća ima prostranu uređenu okućnicu od 3200 m2.
Očaravajući pogled na more!!
Na okućnici se nalazi borova šumica, roštilj, kamena sjedeća garnitura, garaža 23 m2, više skladišta.
Kamena kuća koja pruža intimu od pogleda susjeda, s nesmetanim pogledom na prirodu i more - samo 300 metara od predivnih plaža.
Centralno na plin se koristi kako bi se kuća grijala, dok su za hlađenje odgovorne klime.
Više od 7 parkirnih mjesta.
 
 
 
 
Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici www.elite-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja.

Karta

Objekti u blizini

Dodatne informacije

Grijanje

  • Sustav grijanja: Etažno plinsko centralno
  • Dodatni izvor grijanja: Da
  • Klima uređaj: Da

Vrsta parkinga

  • Garaža
  • Vanjsko ne-natkriveno mjesto

Funkcionalnosti i ostale karakteristike

  • Kamin

Ostali objekti i površine

  • Spremište/šupa
  • Dvorište/vrt
  • Roštilj

Elite nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Ciottina 24b, 51000 Rijeka, Primorsko-goranska, Hrvatska
  • E-mail: info@elite-nekretnine.hr
Oglas objavljen
10.12.2025. u 14:23
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
2037 puta

Elite nekretnine

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Ciottina 24b, 51000 Rijeka, Primorsko-goranska, Hrvatska
  • E-mail: info@elite-nekretnine.hr