Renault ZOE R110 52kW
Prodajem rabljeno vozilo: Renault ZOE
- Cijena
- 13.500 €
-
Provjeri povijest vozila – 15% popust!OglasOglašivač Car Vertical
Zašto vidim ovaj oglas?
Korištenje ograničenih podataka za odabir oglasa: oglasi koji vam se prikazuju na ovoj usluzi mogu se temeljiti na ograničenim podacima, npr. o web stranici ili aplikaciji koju trenutno koristite, vašoj približnoj lokaciji, vrsti uređaja ili sadržajima s kojima ste stupili u interakciju (npr. kako bi se ograničila učestalost prikazivanja oglasa koje vam prikazujemo).
-
Financiranje već od 151,24 € mjesečnoOglasOglašivač Addiko Bank
Zašto vidim ovaj oglas?
Korištenje ograničenih podataka za odabir oglasa: oglasi koji vam se prikazuju na ovoj usluzi mogu se temeljiti na ograničenim podacima, npr. o web stranici ili aplikaciji koju trenutno koristite, vašoj približnoj lokaciji, vrsti uređaja ili sadržajima s kojima ste stupili u interakciju (npr. kako bi se ograničila učestalost prikazivanja oglasa koje vam prikazujemo).
-
- Godina proizvodnje
- 2020
-
- Prijeđeni kilometri
- 46.800
-
- Snaga motora
- 80 kW
-
- Vrsta motora
- Električni
-
- Automatski mjenjač
- Da
Osnovne informacije
- Lokacija vozila
- Karlovačka, Duga Resa, Donje Mrzlo Polje Mrežničko
- Marka automobila
- Renault
- Model automobila
- ZOE
- Tip automobila
- R110
- Godina proizvodnje
- 2020. godište
- Godina modela
- 2020.
- U prometu od
- 2020.
- Prva registracija u RH
- 2020.
- Registriran do
- 06 / 2026
- Prijeđeni kilometri
- 46800 km
- Motor
- Električni
- Snaga motora
- 80 kW
- Mjenjač
- Automatski
- Stanje
- rabljeno
- Vlasnik
- drugi
- Servisna knjiga
- Da
Opis oglasa
81kw/110ks R110
Prva reg 06/2020
46.XXX prijeđenih kilometara, obzirom da je svakodnevno u upotrebi km će se mijenjati.
Z.E.50 baterija s najvećim kapacitetom, garancija do 8g starosti ili 160.000km što nastupi ranije
Baterija u vlasništvu kupca.
Vozilo posjeduje originalni zapis Renaultovog servisa o stanju baterije koje je napravljen pred 9 mjeseci i bio je 100% kapaciteta koje je i danas nepromijenjen što govore brojke u stvarnim uvjetima svakodnevne vožnje.
Kako je ZOE gradski auto za njega doslovno vrijede WLTP podaci od 385 km dometa. Iz osobnog iskustva taj domet je u vožnji regionalnim cestama 10-20km/h iznad ograničenja i dosta preko 400 km (sa 4 odrasle osobe) čim temperature prođu 15-16C stupnjeva što se može vidjeti na slikama. Slika koja prikazuje stanje baterije 64% je sada u zimi na 8°C dok je slika sa 70% napunjenosti baterije upravo spomenuta preko 16°C. Zbog sveg navedenog Zoe je najprodavaniji europski električni auto i izvrsno rješenje ako tražite pouzdan svakodnevni gradski automobil i uvod u svijet BEV vozila. Zoe nije „ganjan" autoputom na max brzinama već vožen umjereno što više autopute smo izbjegavali.Ovaj model nema DC punjač već je max snaga punjenja 22 kW. Sve ovo navedeno doprinijelo je izvrsnom stanju baterije i nakon skoro 6 god.
Infotament sam ažurirao 12/2025 u ovlaštenom servisu pa su omogućene neke značajke upravljanja putem app „My Renault“ poput praćenja stanja napunjenosti, tlak u gumama, pronađi moj auto….. Produženje pretplate vrijedi do 12/2028. Spajanje na infotament je putem app Android auto i u tom slučaju povezujete karte, telefon, kontakte, WA, Spotify…. I sve pratite na zaslonu.
Klimatizacija radi preko toplinske pumpe pa je grijanje spremno praktički odmah nema čekanja da se mašina zagrije! Odmagljivanje prednjeg stakla radi izvanredno.
ZOE je na 15 colnim kotačima što je još jedan od razloga dobre autonomije jer sa većim promjerom felge pada učinkovitost. Pa tako dobivate potpuno novi set premium zimskih guma Continental Winter contact TS 185/65/15 XL (sada prešle cca 5000 km), Ljetne Michelin Energy u istoj dimenziji. Obzirom da mijenjam vozilo za sada nisam kupio Alu naplatke no jesam 4 originalna TPMS senzora nadzora tlaka u gumama (cca 250€) koji dajem sa autom.
Uz ZOE dolaze i 2 „ključa“ a ulaz u auto je bez ključa dovoljno da mu se približite ključ/kartica može biti u đepu ili torbici isto tako se sam i zaključa čim se udaljite od njega.
Više-manje to je to ako tražite ovakav auto već ste i upućeni u neke pojedinosti.
Iako sa EV živimo par godina ZOE nam je bio potvrda da je to ono šta želimo i u buduće pa nam je drugi benz/plin auto (Mazda 5) koji je isto na prodaju, samo višak jer 99% smo u ZOE.
Razlog prodaje je isključivo radi kupnje drugog BEV vozila pa tako se ovaj prodaje ili mijenja ISKLJUČIVO za Hyundai Kona electric snage 64 kW po mogućnosti 2021 g. (novija linija) do 60etak tisuća km+- naravno uz moju nadoplatu.
Kontakt može i preko WA jer nemam stalno kvalitetnu vezu. #0*9*5*8*1*4*4*6*1*9#
Karta
Dodatne informacije
Mogućnost plaćanja
Dodatni podaci
Dodatna oprema vozila
Sigurnost
Udobnost
Sigurnost protiv krađe
kohaku
Svi oglasi ovog oglašivača- Adresa: Karlovačka, Hrvatska
-
- Oglas objavljen
- 02.03.2026. u 14:12
- Do isteka još
kohaku
Svi oglasi ovog oglašivača- Adresa: Karlovačka, Hrvatska
-















