• Agfa Phoenix 2250 - rezervni dijelovi - CTF - spare parts
  • Agfa Phoenix 2250 - rezervni dijelovi - CTF - spare parts
  • Nemoj propustiti priliku!

Agfa Phoenix 2250 - rezervni dijelovi - CTF - spare parts

Cijena
123 kn ~ 17 €
Šifra oglasa: 28767112

Osnovne informacije

Lokacija
Istarska, Pazin - Okolica, Ježenj
Stanje
oštećeno / neispravno

Opis oglasa

Prodajem osvjetljivač grafičkih filmova Agfa Phoenix 2250 sa online razvijačicom Agfaline 20 u dijelovima
Imagesetter Agfa Phoenix 2250 for spare parts
With online film processor - Agfaline 20
Shipping worldwide
Phone: 00385 99 221 4040

User Guide,
Service manuals,
Wire diagrams,
Service buletins,
Used spare parts:
Supply casette
Belt, Carousel Drive CG 0564610097
Belt, Nip Drive CG 0564610101
Buffer Assembly CG 0029400522
Motor, Carousel Rotation CG 0660320008
Motor, Core CG 0679340003
Motor, Nip CG 0679340004
Sensor, Carousel Position CG 0674240002
Sensor, Core Home CG 0674240008
Sensor, Exit CG 0677520001
Cable, Carriage Flex CG 0676660036
Cable, External Wide APIS CG 0683790065
Cable, High Speed Video CG 0683760242
Cable, Internal Wide APIS CG 0683730031
Cable, LON CG 0681270035
Cable, MMM/IO Serial CG 0684440020
Cable, Modem Jumper CG 0684440204
Cable, Modem/IO Serial CG 0684440517
Cable, Power Flex CG 0660360004
Cable, SM/IO Y Serial CG 0683750028
Power Cord, Offline AC (Int''l) CG 0684960002
Power Cord, Offline AC (US) CG 0684960001
Power Cord, Online AC (engine) CG 0684950042
Power Cord, Online AC (OLP) CG 0684950211
Carriage Assembly CG 0029400556
Encoder, Digital/Cam Follower CG 0683010002
Motor, Carriage Drive/Analog Encode CG C074220502
Motor, Spin (Westwind) CG 0683180002
Sensor, Carriage Home CG 0683200009
SGM Assembly CG 0029400562
Carriage Control Module CG 0032990501
Carriage Interface Board CG 0033000501
Media Motion Module CG 0033010501
Motor Drive/ Punch SIMM Module CG 0033150501
OCP/System Module Assembly CG 0029400581
Power Supply CG 0684450001
Side Punch Option Module CG 0033020501
Media Transport
Coupling, Wafer CG 0678850007
Motor, Flapper CG 0679330001
Motor, Supply Cassette CG 0678860001
Motor, Supply Drive Servo CG 0678860001
Motor, Takeup Cassette CG 0678860001
Motor, Takeup Drive Servo CG 0678860001
Roller, Flapper CG 0033210501
Roller, Supply Inner Drive CG C056850001
Roller, Supply Outer Drive CG C056850002
Roller, Takeup Inner Drive CG C057960001
Roller, Takeup Outer Drive CG C056850001
Screw, 2-56x.25 Allen CG 0594620002
Sensor, Flapper Position CG 0674240014
Sensor, Supply Media Present CG 0669990001
Sensor, Takeup Cassette Core Home CG 0667210002
Sensor, Takeup Cassette Present CG 0667210002
Sensor, Takeup Media Present CG 0679230001
Takeup Cutter Assembly CG 0029400568
Takeup Drive Assembly CG 0029400577
Takeup Cassette Support Assembly CG 0029400567
Shroud Set CG 0029400597
Punch Assembly .250" Round CG 0683490001
Punch Assembly .250"x.375" CG 0683490002
Punch Assembly .375"x.250" CG 0683490005
Cable, Punch Power CG 0683692042
Cable, Punch Sensor CG 0683710042
Agfaline 20 used Spare Parts are also available.

tipographicus

Svi oglasi ovog oglašivača
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
Oglas objavljen
05.12.2019. u 11:59
Do isteka još
Oglas prikazan
219 puta

tipographicus

Svi oglasi ovog oglašivača
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska