• Nemoj propustiti priliku!

Dubrovnik, Lopud: Građevinsko zemljište s pogledom na more

Cijena
300.000 €
Šifra oglasa: 50485566
  • Licencirani posrednik
    Da
  • Površina
    841,00 m²

Osnovne informacije

Lokacija
Dubrovačko-neretvanska, Dubrovnik - Okolica, Lopud
Tip zemljišta
građevinsko
Površina
841,00 m²
Šifra objekta
EUROVILLA-360071

Opis oglasa

Otkrijte iznimnu priliku za investiciju na jednom od najljepših elafitskih otoka, Lopudu. Predstavljamo vam atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 841 m², smješteno unutar građevinskog područja naselja, koje nudi neponovljiv potencijal za izgradnju vašeg budućeg doma iz snova ili luksuzne turističke nekretnine.
Ova ekskluzivna parcela, s očaravajućim pogledom na kristalno čisto Jadransko more i udaljena svega 600 metara od obale, idealna je za one koji traže savršen spoj mira, privatnosti i blizine svih otočnih sadržaja.
Prema važećem Urbanističkom planu uređenja, zemljište se nalazi u zoni mješovite, pretežito stambene namjene (M1-D), što otvara širok spektar mogućnosti. Pravilo D.2, koje se odnosi na uređenje i dogradnju rubnih dijelova naselja, omogućuje izgradnju obiteljske kuće, vile za odmor s bazenom, ili objekta s više stambenih jedinica, poput luksuznih apartmana, savršeno prilagođenih zahtjevima modernog turizma i visokih standarda.
Zemljište je pravilnog oblika dimenzija približno 60 m dužine i 14 m širine, ima osiguran pristupni put, dok se sva potrebna komunalna infrastruktura nalazi u neposrednoj blizini, što značajno pojednostavljuje i ubrzava proces gradnje. Ova lokacija na Lopudu, poznatom po svojim pješčanim plažama, bujnoj mediteranskoj vegetaciji i bogatoj povijesti, garantira visoku kvalitetu života i iznimnu atraktivnost za turiste.
Investicija u ovo zemljište predstavlja rijetku priliku za stvaranje jedinstvene nekretnine na otoku koji je sinonim za ekskluzivnost i prirodnu ljepotu. Bilo da planirate privatnu oazu mira ili profitabilnu turističku investiciju, ovo građevinsko zemljište na Lopudu nudi sve preduvjete za uspješnu realizaciju vaših ambicija. Ne propustite priliku postati vlasnikom dijela dubrovačkog raja i ostvariti svoje snove o životu na Jadranu.Za više informacija ili dogovor oko obilaska, kontaktirajte nas!

Za ovu nekretninu kontaktirajte agenticu na broj telefona +385923673790.

Više na Eurovilla.hr, ID: 360071.

Direktan link: https://eurovilla.hr/nekretnina/dubrovnik-lopud-gradevinsko-zemljiste-s-pogledom-na-more/360071/.

Karta

Objekti u blizini

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: leads-njuskalo@eurovilla.hr
Oglas objavljen
30.04.2026. u 04:06
Do isteka još
do prodaje
Oglas prikazan
63 puta

Eurovilla d.o.o.

Svi oglasi ove trgovine
Korisnik je verificirao broj telefona u državi: Hrvatska
  • Adresa:  Gajeva 15, 10000 Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
  • E-mail: leads-njuskalo@eurovilla.hr